Instalacje elektryczne


Warszawa, ul. Rakietników 24. Telefon: +48793527247

Wykonujemy profesjonalne instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych (domach jednorodzinnych, mieszkaniach), biurach i innego rodzaju pomieszczeniach, budynkach i obiektach. Naszym klientom oferujemy kompleksowe podejście do instalacji elektrycznych. Począwszy od fazy projektu instalacji dostosowanego do konkretnych wymogów i konkretnej lokalizacji, przez profesjonalny montaż z użyciem najlepszych materiałów, aż po serwis instalacji (kontrole, pomiary) oraz wszystkie niezbędne naprawy. W zależności od sytuacji zajmujemy się montażem instalacji w nowych budynkach jak i wymianą już istniejącej instalacji na nową.

W ramach naszej oferty wykonujemy instalacje niskiego i średniego napięcia. Nasze instalacje znakomicie sprawdzają się przy zasilaniu urządzeń o dużym poborze energii (np. termy grzewcze), jak i przy urządzeniach pobierających mniej energii. Oprócz tego projektujemy i wykonujemy instalacje słaboprądowe. Są one wykorzystywane np. przez systemy telewizji dozorowej, systemy kontroli dostępu, instalacje antywłamaniowe czy instalacje inteligentnego budynku.

Naszym klientom oferujemy:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Usługi kontrolno – pomiarowe
  • Serwis instalacji elektrycznych
  • Naprawy instalacji elektrycznych
  • Pogotowie elektryczne

Przy projektowaniu i wykonaniu wszelkich instalacji zawsze myślimy o przyszłości. Nie tworzymy instalacji tylko na dziś. Już w fazie projektu zakładamy zwiększenie obciążenia instalacji elektrycznej w przyszłości, dzięki czemu instalacja wykonana przez nas będzie służyć klientom bezproblemowo przez wiele lat.