O nas


Warszawa, ul. Rakietników 24. Telefon: +48793527247

Instalacja elektryczna to jedna z najważniejszych i niezbędnych instalacji w domach, mieszkaniach oraz wszystkich innych budynkach i obiektach. Jednak by instalacja funkcjonowała prawidłowo musi być spełnionych kilka warunków. Przede wszystkim powinna być odpowiednio zaprojektowana (z uwzględnieniem wzrostu obciążenia instalacji w przyszłości) oraz wykonana przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i urządzeń przez wykwalifikowanych, doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Kolejny krok to prawidłowa eksploatacja, serwis i konserwacja oraz monitorowanie instalacji.

Nasza firma specjalizuje się w instalacjach elektrycznych. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi w zakresie elektryki. Począwszy od projektowania instalacji elektrycznych, przez ich montaż, kontrole pomiarowe, serwis i ewentualne naprawy. Świadczymy również usługi pogotowia elektrycznego. Nasi specjaliści dotrą do Państwa nawet w ciągu godziny. Obsługujemy Warszawę oraz szereg okolicznych miejscowości.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie

  • Usuwania awarii
  • Podłączeń elektrycznych
  • Instalacji elektrycznych
  • Montażu osprzętu elektrycznego
  • Instalowania oświetlenia
  • Pomiarów elektrycznych

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, solidności, udokumentowanych kompetencjach i prawdziwej pasji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz konkurencyjnym cennikiem.