Podłączenia elektryczne sprzętów


Warszawa, ul. Rakietników 24. Telefon: +48793527247

Wykonujemy wszelkie prace związane z podłączeniami sprzętu elektrycznego. W przypadku braku odpowiedniej instalacji elektrycznej zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wykonanie instalacji. Podłączamy płyty indukcyjne, piekarniki, kuchnie elektryczne, sprzęt AGD oraz inne urządzenia elektryczne wszystkich dostępnych na rynku marek i firm.

Pamiętajmy, że wiele urządzeń takich jak sprzęt AGD, kuchnie elektryczne, płyt indukcyjne, piekarniki wymagają odpowiedniego podłączenia nie tylko z racji bezpieczeństwa użytkowników, ale również warunków gwarancji. Odpowiedni wpis o podłączeniu przez uprawnionego specjalistę jest umieszczany w karcie gwarancyjnej urządzenia. Pozwala to na bezpieczne użytkowanie sprzętu oraz możliwość skorzystania z prawa do reklamacji bez oba o odrzucenie roszczeń ze względu na nieodpowiednie podłączenie.

Bardzo ważnym elementem jest bezpieczeństwo. Każdy ze wspomnianych wyżej sprzętów posiada konkretne parametry sprawiające, że podłączenie go do instalacji elektrycznej może wyglądać nieco inaczej. Dlatego podłączenie powinno być wykonane profesjonalnie, przy wykorzystaniu odpowiednich materiałów i sprzętu oraz przez osobę posiadającą odpowiednia wiedzę. Każdy, kto zamierza zakupić urządzenie wymagające tego typu specjalistycznego podłączenia do instalacji powinien przed wyborem konkretnego rozwiązania (płyta indukcyjna, ceramiczna, piekarnik, itp.) skonsultować się z elektrykiem. Tego typu doradztwo również znajduje się w naszej ofercie.